بخارشوی

با بخارشوهای کارچر شما و خانوادیتان می توانید از پاکیزگی کامل خانه، بدون استفاده از مواد شیمیایی اطمینان حاصل کنید و تا 99 درصد از باکتری های معمول خانه و حتی ویروس کرونا را از بین ببرید.

SC 1 Premium FloorKit

بخارشوی دستی SC 1 Premium با شیلنگ و لوله های اضافه ای که دارد، باعث سرعت عمل و کارایی بیشتر  می شود. حمل آسان به واسطه سبکی و کوچکی، آن را به یک دستگاه ایده آل برای شستشوی فوری و کامل بدون مواد شیمیایی تبدیل کرده است.

SC 2 Premium

محصول SC 2 Premium کارچر، با طراحی نو و کاربردی یک بخارشوی خانگی عالی است که با طیف گسترده ای از لوازم جانبی وعده نتایج عالی در نظافت سطوح سخت سرتاسر منزل، بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر را می دهد.

SC 2 Deluxe EasyFix Premium

جدیدترین مدل بخارشوی SC 2 کارچر با طراحی جدید و جمع و جور، نشانگر ال ای دی حلقه ای شکل برای نمایش وضعیت دستگاه که برای نظافت بدون مواد شیمیایی تمامی سطوح سخت داخل منزل مطلوب می باشد.

SC 3 EasyFix Premium

محصول SC 3 Premium کارچر، با کیت مخصوص پرمیوم و کارتریج، به خاطر تانک آب قابل پر شدنی که دارد، نظافت بدون وقفه را میسر می سازد که در 30 ثانیه گرم و آماده به کار می شود.

SC 3 Upright EasyFix Premium

در عمل بهترین تی بخار کارچر می باشد که در 30 ثانیه آماده به کار می شود و تنها با استفاده از آب 99.99% از ویروس های پوشیده شده را از بین می برد و باکتری های معمول خانه را می کشد. این مدل با یک حوله اضافه عرضه شده است.

SC 4 Premium

برای تمیز کردن به صورت منظم بسیار ایده آل می باشد.این بخارشوی در 4 دقیقه برای استفاده آماده می شود و دارای مخزن قابل حمل می باشد

SC 4 Premium Iron Kit

برای تمیز کردن به صورت منظم بسیار ایده آل می باشد.این بخارشوی در 4 دقیقه برای استفاده آماده می شود و دارای تانک قابل حمل می باشد

SC 5 premium

قدرتمند ترین بخارشوی!با قدرت فشار 4.2 bar با گزینه قابل انتخاب اتو،عملکرد بخار و آب جوش، لوازم جانبی متنوع و نازل کف comfort plus.

SI 4 Premium

میز اتو و اتو بخار SI 4 Premium که دارای مخزن آب جدا می باشد و میتوانید بدون توقف به کار خود ادامه دهید.


نازل های چندمنظوره:

با استفاده از سری های گوناگون می توانید سطوح متنوعی را نظافت کنید.
از بین بردن ویروس کرونا و سایر باکتری های معمول در خانه تا %99.999

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بازرگانی خاریان پرشین تجارت می باشد.