Swiper demo  

خبرها

با توجه به زیاد شدن محصولات تقلبی در بازار برای رفاه حال مشتریان عزیز بر آن شدیم که تفاوتهای دستگاههای تقلبی و اصلی را برای دنبال کننده های عزیز توضیح دهیم. لیببل اصلی دارای بارکد متفاوت و همچنین شماره سریال دستگاه در لیبل موجود می باشد. نشانه کارشر به صورت متفاوت در لیبل درج شده است.

کارشر ( کارچر ) ( کرشر )، ارائه جهانی از تکنولوژی و محصولات پاک کننده ،خانواده کارشر در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه سیستمهای پاک کننده در جهان می باشد.

کارشر(کارچر) (کرشر)  از طریق عملکرد بی نظیر، خلاقیت و کیفیت تفاوت ایجاد می کند. هدایای طراحی و ثبت اختراع ماشین آلات تمیز کننده کارشر (کارچر) (کرشر )ترکیبی از کاربری آسان،قابلیت بالا و طراحی بی نظیر است.

نوآوری کارشر (کارچر) (کرشر) و پیشروی به سمت دستیابی به راه حل بهتر شرکت را متمایز ساخته ،و با ثبت اختراعات و دریافت جوایز از موسسه های به نام به دفعات خود را ثابت کرده است.بیش از 1300 اختراع ثبت شده و مدلهای پرکاربرد نشانگر تنوع و خلاقیت شرکت می باشد.
تحقیقات داخلی و توسعه راه حلهای پاکیزگی: کارشر  (کارچر) (کرشر)دائما در تلاش است که برای هر کدام از قسمتهای کار پاک کنندگی بهترین راه حل را ارائه دهد.

به همین دلیل است که کارشر( کارچر) (کرشر) سیستمهای قدرتمند خود را دقیقا مطابق با ماشین آلات ساخته شده،تجهیزات و مواد پاک کننده ارتقا می دهد.به منظور بهترین پاسخگویی به نیازهای مشتریهایمان ما از اپراتورهای خصوصی و حرفه ای به طور همیشگی استفاده می کنیم.

نگرشهای بدست آمده تاثیر مستقیم بر روی توسعه محصولات جدید دارد.این به این معناست که ما میتوانیم تضمین کنیم که هر کدام از اختراعات جدید ما نه تنها پاسخگوی نیازهای شما در وظایف پیچیده تمیز کردن باشد بلکه کار را برای اپراتور تا حد ممکن آسان می کند