CB 3

یک کارواش اتوماتیک هم راحت و هم سریع است.یک کارواش همه کاره را از کارشر طلب کنید.
بارگزاری تصویر
شماره سفارش: 1.534-003.2

تومانمعیار هایی که در شستشوی اتومبیل ها معمولاً مد نظر گرفته می شوند عبارت اند از:انعطاف پذیری، سرعت، کارآیی و شستشوی با کیفیت، که تمامی این معیارها در طراحی و ساخت این سری از دستگاه ها کاملا ً مد نظر بوده است. نحوه کار کارواش اتوماتیک کلاس CB 3 به این صورت بوده که در ابتدا سنسور های بسیار پیشرفته ای ابعاد ماشین را اسکن می کنند سپس به وسیله آب و مواد شوینده سطح اتومبیل و رینگ های آن کاملا شسته شده و کاملا خشک می شود. به این ترتیب با نیاز های نظافتی اغلب کاربران تطابق کامل دارد. این سری از دستگاه های نظافتی به منظور استفاده در مدت زمان طولانی ساخته شده است و از حداقل منابع استفاده می نماید. کارواش اتوماتیک CB 3 برای استفاده طولانی مدت طراحی و ساخته شده است کارواش اتوماتیک مدل CB 3 به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شروع به کار آماده شده، حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری را دارد و عمر مفید این محصولات نیز بسیار بالا می باشد. تمامی قسمت ها و قطعات این کارواش اتوماتیک از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. همچنین بخش های فولادی این کارواش اتوماتیک نیز از فولاد ضد زنگ گالوانیزه ساخته شده تا عملکرد قابل قبولی حتی در بلند مدت داشته باشد. تمامی این ویژگی ها باعث می شود تا اپراتور تمام تمرکز خود را بر روی شستشوی اتومبیل قرار دهد و نه بر نحوه عملکرد و نگهداری کارواش اتوماتیک. دستگاه های کارواش دارای سه برس انعطاف پذیر بوده که حداکثر کارایی و پاکیزگی را برای شما به ارمغان می آورد. مراحل روشویی، زیر شویی و قالپاق شویی در حالت شستشوی نرمال به وسیله این کارواش دروازه ای فقط 6 دقیقه زمان می برد که این به معنی حداکثر صرفه جویی در زمان و هزینه ها می باشد. این سری از کارواشها در سه ارتفاع موجود می باشد.(3215-3415-3715)

مزایا و ویژگیها
قرارگیری پمپ در درون سیستم
قرارگیری پمپ در درون سیستم
پمپ قدرتمند این کارواش دارای 70 بار فشار و دبی 1300 لیتر در ساعت می باشد که در درون سیستم و تجهیزات قرار گرفته است و نیاز به اتاق جداگانه برای قرارگیری پمپ فشار قوی نیست.
کنترل کامل
کنترل کامل
کارواش اتوماتیک سری CB3 دارای کنترل و قابلیت برنامه ریزی کامل می باشد و حتی امکان اتصال به KARCHER FLEET را نیز دارد.
شستشوی کامل رینگ و کاهش مصرف آب
شستشوی کامل رینگ و کاهش مصرف آب
این سری از کارواش‌ اتوماتیک KARCHER دارای سیستم شستشوی اتوماتیک رینگ و قالپاق خودرو می باشند و با استفاده از سیستم کاهش مصرف آب توانسته اند 15 درصد مصرف آب را نسبت به سایر مدل‌ها کاهش دهند.
مشخصات
اطلاعات تکنیکی
ارتفاع شستشو (mm) 2300/2500/2800
ارتفاع دستگاه (mm) 3215/3415/3715
دبی آب ورودی(l/min) 50
فشار آب ورودی(bar) 4/6
قدرت بدون خشک کن کناره (KW) 8
ولتاژ(V) 400
فرکانس (Hz) 50
پرسش و پاسخکلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بازرگانی خاریان پرشین تجارت می باشد.