KM 125/130 R diesel

برنده جایزه معروف Golden Broom در سال 2013 در زمینه طراحی و بهترین تکنولوژی ساخت
بارگزاری تصویر
1.280-150.2 : شماره سفارش

فرم تماس با ما

یک سوییپر منحصر به فرد که مشکل نظافت گوشه ها و کنج دیوارها را با طراحی خاص حل نموده است.به دلیل دارا بودن همین طراحی ویژه، این دستگاه قادر است فقط با یک بار عبور از کنار دیوار، گوشه ها را به خوبی نظافت کند. سوییپر KM 125/130 کارشر جایزه موسوم به GOLDEN BROOM را در سال 2013 در زمینه بهترین طراحی و بهترین تکنولوژی ساخت دریافت کرده است. برس مرکزی وسیله در بین چرخ های عقب قرار گرفته است که خود این ویژگی مزایای بسیاری برای این دستگاه به همراه خواهد داشت.مخزن زباله این سوییپر به شکل کاملا هیدرولیکی ساخته شده و به سهولت قابل تخلیه می باشد. سیستمی خاص بر روی سوییپر KM 125/130 کارشر آلمان به منظور تطابق عملکرد برس ها با ارتفاع سطح در حال نظافت به کار رفته است. به منظور تطابق فشار وارده توسط برس ها بر روی سطح متناسب با نوع سطح و میزان آلودگی امکان تنظیم این فشار در سه سطح مختلف و توسط اپراتور وجود دارد. به لطف استفاده از فیلتر های پلی استر با الیاف نانو گرد و خاک بلند شده در اثر کار این سوییپر جذب خواهند شد. ضمناً فناوریTact به کار رفته بر روی این فیلترها موجب می شود تا فیلتر ها در مواقع لزوم به شکل کاملا خودکار و بدون نیاز به دخالت اپراتور تمیز شوند. یکی از قابلیت های قابل توجه به کار رفته بر روی این سوییپر ، دارا بودن سیستم KIK و یا همان کلید های هوشمند کارشر می باشد. این قابلیت امکان جداسازی سطح تنظیمات برای کاربر و سوپروایزر را فراهم می کند.

مزایا و ویژگیها
برس مرکزی
برس مرکزی
این نوع طراحی باعث چندین مزیت شده است: اول اینکه دسترسی به برس عقب برای تعویض و یا تغییرات احتمالی بسیار راحت شده است دوم اینکه باعث ایمنی حرکت دستگاه در رمپ ها و برآمدگی ها میشود و سوم اینکه باعث شده است قطر برس مرکزی حداکثر گردد که این امر در جمع آوری و پرتاب زباله های بزرگتر بسیار موثر می باشد.
تخلیه هیدرولیکی زباله
تخلیه هیدرولیکی زباله
این دستگاه دارای سیستم تخلیه هیدرولیکی زباله ها بدون نیاز به دخالت دست و یا حمل مخزن زباله تا مقصد می باشد.
سیستم اتوماتیک نظافت فیلتر دستگاه
سیستم اتوماتیک نظافت فیلتر دستگاه
این دستگاه دارای فیلتر پلی استر با الیاف نانو می باشد که به صورت فشرده طراحی شـده است و به صـورت اتوماتیک و دائمی همیـشه در حال نظـافت شـدن می باشد و نیازی به برنامه ریزی کاربر برای نظافت فیلتر نمی باشد.
امنیت کاربر
 • این دستــگاه در صورت نیــاز مشتری و مخصوصــا در مکان های باز و در معرض خطـرمی تواند به سقفی مجهز گردد که از اپراتور در مقابل خطرات احتمالی محافظت نماید.
حالت Eco!
 • در هنگام فعال سازی این حالت تمامی قسمت هایی که انرژی مصرف می کنند مانند موتور برس و موتور وکیوم دستگاه در بهینه ترین حالت فعالیت می کنند و توان کاری آنها به صورت اتوماتیک بسته به میزان آلودگی سطح تنظیم می گردد.
سیستم KIK
 • دستگاه مجهز به تکنولوژی KIK یا همان کلید های هوشمند کارچر برای جداسازی سطح دسترسی تنظیمات برای اپراتور و سوپروایزر می باشد.
حالت نظافت گوشه ها و زوایا برای برس های کناری
 • برس کناری دستگاه به صورت اتوماتیک در هنگام دور زدن به سمت مخالف و بیرون هدایت می گردد تا هیچگونه زباله ای در گوشه ها باقی نماند.
محاسبه کارکرد
 • مجهز به ساعت شمار کارکرد دستگاه
مشخصات
اطلاعات تکنیکی
نوع موتور 4 زمانه-Yanmar
قدرت موتور (kw) 6.6
کارایی(m²/h) 1000
عرض کاری (mm) 880
عرض کاری با یک برس (mm) 1250
عرض کاری با دو برس (mm) 1700
حجم مخزن زباله (l) 130
شیب حرکت (%) 12
سرعت حرکت (km/h) 8
ابعاد (L × W × H) (mm) 1800x1500x1450
تجهیزات
 • تمیز کردن فیلتر به صورت خودکار
 • قابلیت کندن آشغالهای چسبیده درشت
 • تخلیه هیدرولیک زباله ها
 • کاربری در مکانهای سرباز
 • سیستم KIK
 • مکش
دانلودها
ویدیو