KM 170/600 R D

دیزلی،به صورت کامل هیدرولیک و دارای سه چرخ که برای کارهای سخت،نخاله های صنعتی،ریخته گر و دیگر خاکهای فشرده مناسب می باشد.
بارگزاری تصویر
1.186-127.0 : شماره سفارش

فرم تماس با ما

یک سوییپر صنعتی کاملا هیدرولیک با طیف وسیعی از لوازم جانبی که میتواند نیازهای تمیزکاری را در بخش صنعت پاسخگو باشد.بدنه این سوییپر محکم می باشد و دارای طراحی بی نظیر می باشد.عرض کاری برس مرکزی این سوییپر 170 سانتی متر و دارای مخزن زباله با حجم 600 لیتر می باشد.سیستم کنترل سوییپر KM 170/600 R D کاملا هیدرولیک است که این ویژگی این سر از سوییپرهای کارشر را از دیگر سوییپرهای آن متمایز کرده است.تخلیه زباله به سادگی و تنها با فشردن یک دکمه بدون دخالت دست و به صورت خودکا انجام می پذیرد.

مزایا و ویژگیها
فیلتر بسیار کارامد
فیلتر بسیار کارامد
سطح فیلتر بسیار بزرگ دستگاه به همراه سیستم تکاننده فیلتر دوگانه و رفت و برگشتی باعث تمیز ماندن همیشگی فیلتر دستگاه شده است و فیلترینگ بسیارکارآمد اجازه انتشار کوچکترین گرد و غباری به خارج از دستگاه نخواهد داد.
کاربری بسیار آسان
کاربری بسیار آسان
کنترل پنل بسیار قابل فهم و آسان برای کاربر و طراحی ارگونومیک و در دسترس تمامی قسمت های هدایت کننده دستگاه به همراه آپشن نصب سقف و اتاق شیشـه ای، بـرف پاک کـن، بـخـاری و کـولر بـرای کـاربـران از مـزیت های کــابین خارق العاده این دستگاه می باشد.
تعمیر و نگهداری بسیار راحت
تعمیر و نگهداری بسیار راحت
به لطف استفاده از سیستم های هیدرولیکی در ناوبری دستگاه و جایگزینی تمامی قسمت های الکترونیکی با قطعات الکترومکانیکی و استفاده از قطعات تست شده و با کیفیت، این دستگاه کمترین نیاز را به تعمیرات و نگهداری دارد. دسترسی به موتور دستگاه بسیار راحت و تعویض برس اصلی دستگاه بدون نیاز به هیچکونه ابزاری انجام می پذیرد.
موتور دیزلی
  • برای استفاده بدون توقف از دستگاه
طراحی چرخها
  • دستگاه طوری طراحی شده است که هر چهار چرخ روی شاسی قرار گرفته است و این نوع طراحی باعث حرکت راحت دستگاه درسطوح ناهموار، چاله ها و یا برآمدگی ها شده است. همچنین این طراحی وزن و فشار چرخ ها بر روی زمین را کمتر کرده است و برای سطوح حساس بسیار مناسب می باشد.
تخلیه زباله
  • بدون دخالت کاربر و کاملا اتوماتیک
طیف گسترده لوازم جانبی
  • برای کارایی بالاتر در هر شرایطی
مشخصات
اطلاعات تکنیکی
نوع موتور 4 زمانه-Yanmar
قدرت موتور (kw) 35
کارایی(m²/h) 23520
عرض کاری (mm) 1350
عرض کاری با یک برس (mm) 1680
عرض کاری با دو برس (mm) 2000
حجم مخزن زباله (l) 600
شیب حرکت (%) 18
سرعت حرکت (km/h) 14
مساحت فیلتر (m²) 10
وزن (kg) 1530
ابعاد (L × W × H) (mm) 2450x1750x1665
تجهیزات
  • تمیز کردن فیلتر به صورت دستی
  • مکش
  • تخلیه هیدرولیک زباله ها
  • کاربری در محیط سر باز
ویدیو